Nvidia, yeni GeForce serisi grafik kartlar ya da üzerinde yeni GeForce mobil grafik kartlarını taşıyan dizüstü bilgisayarlarla birlikte Assassin’s Creed Unity, The Crew ya da Far Cry 4′ten birisini hediye ediyor.
Bugün başlayan ve yılın sonuna kadar devam edecek olan promosyonunun bir parçası olarak, GeForce GTX 980, 970, 780 Ti ya da 780 grafik kartı dahil olmak üzere özel bir GeForce GTX GPU ya da GeForce GTX 980M ya da 970M’li bir dizüstü bilgisayar satın alan oyuncular ücretsiz olarak The Crew, Far Cry 4 ya da Assassin’s Creed Unity başlıkları arasından tercihlerini yapacaklar.Yeni piyasaya sürülen GTX 980 ve 970 GPU’ları dahil olmak üzere NVIDIA GeForce GTX teknolojisinin gücü sayesinde, yılın ilgi çeken en yeni oyunları Assassin’s Creed Unity, Far Cry 4 ve The Crew tek kelimeyle inanılmaz görünecek. Gerçek gölgelere yönelik HBAO+, sinema kalitesinde yumuşaklığa yönelik TXAA ve bunların yanı sıra artırılmış 4K desteği gibi NVIDIA’nın üstün GameWorks teknolojilerini entegre ederek Ubisoft, bilgisayar oyunu severlerin oyun ortamlarına tam olarak odaklanmalarını sağlayan son teknoloji ürünü içerik sağlıyor.
Ubisoft’un imtiyaz hakkı bulunan en başarılı ürünlerinden olan Assassin’s Creed Ubity, Ubisoft’un Fransız Devrimi Paris’inde geçen oyun için 16’ncı yüzyıl ortamlarını gerçekçi bir şekilde canlandırmasını sağlayan HBAO+, TXAA, PCSS ve mozaik teknolojileriyle öne çıkacak.
Büyük ölçekte görsel ve teknolojik bir güncelleme yapılan diğer bir efsanevi oyun serisi de Far Cry 4. HBAO+, TXAA, PCSS ve artırılmış 4K desteğine ek olarak, Far Cry 4’e aynı zamanda oyuncuların Himalayalar’da güneşin yoğun parlaklığını hissedebilmeleri için NVIDIA Godrays ve oyunun içinde karşılaşılacak olan, gerçekçi olmasının yanı sıra amansız düşmanlar sağlamak için NVIDIA HairWorks teknolojileri entegre edildi.
Son olarak beygir gücü, motorlar ve libre alıcılarınızın devrini yükseltiyorsa, o zaman gelmiş geçmiş en üstün sokak yarışı oyunu olan The Crew, tam da beklediğiniz giriş bileti olabilir. New York City’nin ve Los Angeles’ın hareketli sokaklarında araba kullanmak, güneşli Miami Plajında gezinti yapmak ya da Anıt Vadisi düzlüklerinde seyretmek, kısmen hepsi nefes kesici 4K kapsamında sağlanan HBAO+ ve TXAA teknolojilerinin entegrasyonu sayesinde hiç bu kadar muhteşem görünmemişti. Üstelik The Crew, çevrimiçi oynamaya başlamadan önce sürüş denemesi yapmanızı ve yol üzerindeyken uzaktan sohbet etmenizi, arkadaş profillerini taramanızı ve ekibinize görevler vermenizi sağlayan Android uyumlu bir uygulamayla birlikte geliyor.