World of WarCraft’ın 5. ek paketi Warlords of Draenor’un açılışına saatler kaldı.
Blizzard’ın 10. yılını bir belgeselle kutladığı World of WarCraft, yeni ek paketine nihayet kavuşuyor. WarCraft 2 dönemine döneceğimiz Warlords of Draenor ek paketi, Garrosh Hellscream’in zamanda geri gidip babası Grommash Hellscream’i Mannoroth’un kanını içmek gibi bir hatadan döndürmesiyle başlıyor. Son derece ihtişamlı bir açılış videosu bulunan WoD, bu gece Türkiye saatiyle 01:00′da açılmış olacak.



Warlords of Draenor, oyuna pek çok yenilik getiriyor. Burning Crusade döneminde fazlasıyla haşır neşir olduğumuz Outland’in “dağılmadan” önceki halinde, yani Draenor’da geçen hikayede en sağlam orc kahramanlarla karşı karşıya geleceğiz. Grom Hellscrem, Durotan, Gul’dan ve çok daha fazlası ek pakette bizleri bekliyor.



Mists of Pandaria’nın çocuksu yapısından sıkılan ve oyunu bırakan çok sayıda oyuncuyu anca Warlords of Draenor gibi karanlık bir oyun geri getirebilir. Oyunun popülasyonu yeniden 7 milyon sınırını aştı bile. Oyunun çıkışıyla beraber bu hafta sonu daha da artacağını ve bu artışın bir süre daha devam edeceğini düşünüyoruz. Eski arkadaşlarının WoD oynadığını gören pek çok oyuncu dayanamayıp yeni paketi açtıracaktır.

Kaynak : scroll