Vodafone, Özgür Festival ile 23 üniversitede 1,7 milyon öğrenciyle buluşuyor...

Vodafone, Mayıs ayında üniversitelerde düzenleyeceği Özgür Festival ile gençlerin tercihi olmaya devam ediyor. Vodafone, Türkiye’nin dört bir yanındaki 23 üniversitede yapacağı Özgür Festival ile üniversite gençliğini renkli ve eğlenceli etkinliklerin yanı sıra Athena konserleriyle coşturacak, mobil iletişim teknolojilerinin etkileyici yeniliklerini gençlerle buluşturacak.

Gençlerin sesini dinleyen ve hayallerini gerçekleştiren Vodafone, Özgür Festival için geri sayıma başladı. Mayıs ayı boyunca Türkiye çapında 17 farklı ilde 23 üniversitede 1,7 milyon üniversite öğrencisini bir araya getirecek Özgür Festival’in birbirinden renkli konser ve etkinliklere sahne olması bekleniyor.

Vodafone Özgür Festival’inde üniversitelere özel gece-gündüz devam edecek etkinliklerin yanı sıra, alternatif müziğin en güçlü gruplarından Athena uzun süren sessizliğine yeni albümü ve Özgür Festival kapsamındaki üniversitelerde vereceği konserlerle son verecek.

Okulun en eğlenceli günleri olan ve vizelerle finaller arasında gerçekleştirilen Mayıs festivalleri, üniversiteler için adeta baharın en güzel habercisi niteliğini taşıyor. Vodafone Türkiye, gençlerin finaller öncesi streslerini ileri teknoloji ve üst düzey eğlenceyle atmaları için festivallerde farklı aktivitelerle farklı deneyimler yaşatacak, Cep Özgür abonesi gençlere özel ayrıcalıklar sunacak. Athena, yeni albümü ‘Pis’in tanıtımını Vodafone Özgür Festival ile yaparken, festivale katılan Cep Özgür talihlileri grup üyeleri ile tanışma şansı yakalayacak.

Festival kapsamında gün boyunca üniversite gruplarının ünlü rock grupları ile birlikte çalmalarına olanak sağlayan ve yeteneklerini tüm kampüse gösterebilecekleri “You Do It Live!”, Vodafone ürün ve servislerini eğlenceli bir şekilde yansıtan oyunlar ve yarışmalar düzenlenecek.

Mobil iletişimin lideri Vodafone, gençler için hazırladığı devrim niteliğindeki tarifesi Cep Özgür’ü, süper hızlı mobil interneti her an her yerde kullanmayı mümkün kılan cihazları ve benzersiz fiyatlarla cebe indiren data tarifelerini Türkiye çapında 17 ilde 23 ayrı üniversitede 1,7 milyon gençlerle paylaşacak. Vodafone Özgür Festival ile ilgili detaylara live.vodafone.com.tr adresinden ulaşılabilir. Festivalin yapılacağı üniversiteler ise sırasıyla aşağıdaki gibidir.