Anneler Günü’nde hediye edeceğiniz HTC markalı bir akıllı telefon ile annenize kesintisiz iletişim ve eğlence olanağı sunabilirsiniz.
Windows Mobile tabanlı cihazlar alanında dünyanın lider markası HTC, Anneler Günü için annesine değerli bir hediye arayanlara birbirinden şık ve işlevsel akıllı telefon alternatifleri sunuyor. HTC’nin HD2, Hero ve Touch2 modellerinden biri ile annenizi mutlu edebilir, yoğun ve koşturmacalı hayatını onun için daha kolay ve keyifli hale getirebilirsiniz.


HTC HD2 ile annenize süper geniş ekranda gerçek internet ve video keyfi

Windows Mobile 6.5 işletim sistemi üzerinde çalışan HTC’nin ultra ince tasarımıyla göz alan telefonu HTC HD2, annenizin aklını başından alabilecek bir hediye seçeneği. Cihazın 4,3 inç yüksek çözünürlüklü kapasitif dokunmatik ekranı web siteleri, Microsoft Office dosyaları, PDF belgeler ve resimleri tek bir parmak dokunuşu ile kolayca görüntülemeye, büyütmeye veya yeniden boyutlandırabilmeye; ekran üzerindeki klavye de daha hızlı, daha verimli ve doğru yazmaya olanak tanıyor. HTC Sense kullanıcı arayüzü de telefonu son derece kullanımı kolay ve keyifli bir hale getiriyor. Kişilerle iletişim geçmişini ses, mesaj, Facebook ya da e-posta diye ayırmadan tek bir “kişi görüntüsü” altında görerek anneniz sevdikleriyle sürekli iletişimde kalma, onlara hep yakın olma olanağı buluyor. Cihazın özellikleri arasında 5 megapiksel kamera, 3G geniş bant bağlantı ve WiFi bağlantısı da bulunuyor. Üstelik anneniz “Windows® Marketplace for Mobile” aracılığıyla farklı uygulamalar indirerek HD2’yi ihtiyaç ve tarzına göre geliştirebiliyor.

Kahraman annelere “kahraman” telefon yakışır

HTC’nin tüm dünyada büyük beğeni kazanan ödüllü akıllı telefonu HTC Hero, küçük ölçüleri ve hafifliği ile annenizin çantasında vazgeçilmezleri arasında yerini alacak. Android işletim sistemi üzerinde çalışan HTC Hero, şık tasarımı ve HTC Sense teknolojisi ile annenize sezgisel ve kesintisiz bir iletişim deneyimi sunuyor. Eğime sahip açılı köşeleri ve açılı alt bölümü ile ele tam oturan telefon, konuşma sırasında yüze tam uyum sağlayarak annenize rahat bir telefon görüşmesi yapma şansı veriyor. Kirlenmeyi önlemek, daha uzun ömürlü ve parlak olmasını sağlamak için ekranı parmak izi yapmayan özel bir kaplamayla giydirilen Hero; sektörde bir ilk olan Teflon kaplaması ile sağlam ve dokunuşu keyifli bir telefon. Cihazın arama tuşu daha doğal ve bağlamsal arama yapmaya, Twitter’da ya da cihaz içinde aradıklarınızı ve posta kutunuzdaki e-postaları kolaylıkla bulmaya , listenizdeki kişilerin yerlerini belirleyebilmeye olanak tanıyor. Cihazın özellikleri arasında 3.2 inç HVGA ekran, GPS, dijital pusula, 3.5 mm stereo kulaklık çıkışı, 5 megapiksel otomatik odaklı kamera ve genişletilebilir MicroSD hafıza da yer alıyor.

HTC Touch2

HTC’nin Turkcell tarafından özel bir kampanyayla kullanıcıların beğenisine sunulan kompakt ve şık akıllı telefonu HTC Touch2™, annenize son derece keyifli bir cep telefonu deneyimi sunuyor. Windows Mobile 6.5 işletim sistemi üzerinde çalışan HTC Touch2, tam dokunmatik ekran deneyimi ve ele rahatça oturan küçük tasarımı ile tüm bilgileri annenizin parmaklarının ucuna getiriyor. Cihaz hava durumu güncellemeleri ve popüler uygulamalara hızlı ve dokunmatik erişim sağlayan kullanıcı arayüzü TouchFLO, Google Maps for Mobile ile güçlü mesajlaşma ve internet tarama gibi daha pek çok özellik sunuyor. HTC Touch2 ile anneniz birden fazla e-posta hesabını rahatlıkla yönetip kontrol edebiliyor; masaüstü bilgisayar tarzındaki internet sayfalarını tam olarak görüntüleyerek bu sayfalardaki içerikleri gerektiği gibi görebiliyor. Windows Phone sayesinde de anneniz “Windows Marketplace for Mobile” üzerinden çok sayıda uygulamaya kolaylıkla erişebiliyor, bu uygulamaları HTC Touch2’ye indirebiliyor.