Çıkışıyla birlikte büyük ilgi gören Mafia II'nin yeni DLCsi(indirilebilir içerik) Jimmy's Vendetta'nın çıkış tarihi ve özellikleri belli oldu.

Hitman'i andıran Jimmy karakteriyle oynayacağımız bu DLCde Jimmy, Empire Bay'deki karışıklıkları temizlemek için yola koyulacak. Jimmy's Vendetta DLCsi, 30 yeni görevi içerecek. Ayrıca Jimmy's Vendetta DLCsi, online bir sıralama sistemini de beraberinde getirecek. Bu sıralama sisteminde kim peş peşe kaç kişiyi öldürmüş gibi seçenekler bulunacak. Hâliyle bu sistemle beraber oyun daha uzun soluklu hâle gelecek ve oyuncuları bir rekabet içerisine sokacak.

Bunların yanı sıra Jimmy's Vendetta DLCsi için çıkış tarihi, 7 Eylül olarak açıklandı.. DLC, 9.99$ veya 800 Microsoft puanından Playstation Network, Xbox Live Arcade ve Steam üzerinden satılacak. DLC'nin yayınlanan ekran görüntülerine aşağıdaki galeriden bakabilirsiniz.

Aldığım haberlere göre DLC ler toplam 180 Chapter dan olusacakmış cakallık yapıyorlar orjinal oyun demo gibi birşey bizim için.... 15 Chapter