Web tabanlı gerçek zamanlı strateji oyunu Terra Militaris’in kapalı beta testi dün itibariyle başladı.

Seçilen şanslı oyuncular, oyunun imkanlarını ve test sunucusunu keşfetmek için 10 gün boyunca oyunu sınırsız bir şekilde oynayabilecek, engin imparatorluklar kurup ordularını seçtikleri medeniyetin dünyaya hakim olması için kumanda edecekler. Eğer şanslı oyunculardan biri değilseniz üzülmeyin; çünkü hala terra-militaris.gpotato.eu adresinden ön kayıt yaptırabilir ve önümüzdeki birkaç gün içinde oyuna giriş hakkı elde edebilirsiniz.

Kapalı beta testi, test safhasının sadece ilk aşamasında gerçek zamanlı strateji mücadelesinin ayrıcalıklı fırsatını sağlamakla kalmıyor, ayrıca beta testi süresince kullanıcılar değişik etkinliklere katılıp çok değerli hediyeler kazanabiliyorlar.

Terra Militaris, tarihi MMORTS oyun türünü Flash grafiklerle birleştiriyor ve hem PC, hem de Mac platformlarında oynanabiliyor. Oyun, RTS oyun türünden birçok anahtar elementle muhteşem bir inşaat, araştırma, diplomasi ve taktiksel savaş karışımı ve oyuncuların geniş seçenekler içerisinden oyunun odak noktasını kendilerinin tercihlerine göre seçme imkanını oyunculara sunuyor.

Terra Militaris, yıl sonuna doğru gPotato oyun portalı üzerinden herhangi bir indirme veya üyelik gerekmeden oyun severlerin beğenisine sunulacak. Oyunu oynamak için kullanıcılar herhangi bir PC veya Mac web tarayıcısından oyuna girebilirler. Terra Militaris hakkında daha fazla bilgi için terra-militaris.gpotato.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.