Ortaçağ Çin’inin büyüleyici dünyasında bir Wulin olun ve Xi’nin kodunu görev, şeref, doğruluk, cesaret ve en önemlisi de merhamet duygusuyla takip edin.

Gala Networks Europe, yeni oyunu Age of Wulin: Legend of Nine Scrolls’un 2011 yılında Avrupa pazarında oyuncuların beğenisine sunulacağını duyurdu. Age of Wulin: Legend of Nine Scrolls, bir dövüş MMORPG’si olarak tasarlandı ve Çinli oyun stüdyosu Snail Game ortaklığıyla Castle of Heroes'tan ve Terra Militaris’ten sonra yayınlanacak üçüncü oyun olacak.

Age of Wulin, oyuncuları eski Çin tarihindeki günlük hayatta dövüş sanatları kültürünün zirvede olduğu döneme geri götürecek. Doğrusal level sistemi yerine oyuncular, karakterlerini oyunun Shaolin Kung-Fu veya Tai Chi gibi sayısız, dinamik, silahlı ve silahsız dövüş sisteminde ve akupunktur gibi eski Çin felsefelerinde yetenek elde ederek geliştirebiliyorlar.

Başlangıç etaplarında oyuncular sekiz değişik hikayeden kendi rotalarını tayin edecekler ve her hikaye dizisini takip eden eşsiz bir romanı açığa çıkaracaklar. Her gün yeni yetenekler öğrenip bu yetenekleri çalışabilen oyuncular, karakterlerini geliştirip atacakları her adımda önlerine çıkacak yeni mücadelelere karşı hazırlıklı olacaklar. Tecrübeli karakterler, ayrıca yeteneklere de ustalaşıp su üstünde yürüyebilir veya bir çatıdan diğer çatıya bile uçabilir. Oyuncu, maceralarından geri dönüp ve oyundan çıktıktan sonra hayat sona ermiyor. Oyuncunun karakteri oyun içinde kalıyor, günlük yaşam rutinine devam ediyor ve oyuncunun belirlediği görevleri yerine getiriyor.

PvE ve PvP içeriği, zanaat ve meslekler, grup savaşları, anlaşmazlıkları çözmek için mücadeleler, iskan sistemi ve çok daha fazlası... Age of Wulin, 65 kilometre karelik haritası içinde 30 bölge, 20 instance, sekiz grup ve sekiz farklı dövüş okulu, sekiz ana meslek ve daha fazla ikincil meslek, oyuncunun gücünü kişisel olarak ayarlayabileceği 1.000'den fazla yetenek, 15.000’den fazla görev ve 5.000’den fazla NPC ile devasa bir dünyayı kapsıyor.