Kısa sürede Türk online oyun piyasasında kendine yer edinmeyi başaran Point Blank Türkiye, tam sürüme büyük bir etkinlikle giriyor.

5 Ekim 2010 tarihinde başlayacak olan tam sürümle birlikte yeni ve mevcut tüm üyeleri kapsayan bir de etkinlik başlayacak. Öncelikle tam sürüm nedir, onu açıklayalım: Tam sürümle beraber oyun, test süresince yaşanan sıkıntıların çoğunu, hatta hepsini gidermiş bir şekilde oyun severlere sunulacak. Oyuna dört yeni silah, üç yeni harita ve iki adet özel ürün geliyor. Bunların üstüne bir de etkinlik heyecanı eklenince oyuncular keyiften dört köşe olacak! 5 Ekim - 11 Kasım tarihleri arasında sürecek etkinliğin detaylarıysa şöyle:

Etkinlik süresi bitimine kadar Uzman Çavuş 1. Kademe veya daha üst rütbeye ulaşan herkes çekilişe katılmaya hak kazanıyor. Uzman Çavuş 1. Kademe’ye ulaşmak sandığınızdan daha kolay, bu yüzden neredeyse bütün oyuncuların etkinliğe katılabileceğini söylemek yanlış olmaz. Hediyelerse bir kişiye iPad, beş kişiye Razer mouse, beş kişiye Razer klavye, 20 kişiye 50.000 NG (50TL değerinde.), 100 kişiye 10.000 puan ve 1.000 kişiye Point Blank tişörtü.

Etkinlik sonunda hediyeleri kazananlar, 1 Aralık’ta www.pointblank.com.tr adresinden duyurulacak. Oyunla ilgili internet siteleriyse şöyle:

Point Blank: www.pointblank.com.tr
Facebook: www.facebook.com/pointblanktr
Twitter: www.twitter.com/pointblanktr