Bu yılın son çeyreğine damga vuran, birbiri ardına patlayan en iyi oyun bombalarıyla tanışın...
2010 yılında pek çok sektör ağır darbe aldı ancak 2010'un sonu yaklaştıkça yeni nesil, ciddi oyunlar ortada boy göstermeye başlıyor.

Yurtdışında yılın en büyük satışlarınınalışveriş yapacak. Ama bu dönemin hemen başında piyasada hazır olmak isteyen oyun firmaları, sonbahar dönemindeki bombalarını ortaya çıkartacak.

Yeni nesil oyunlar arasında Sony'nin Move ve Microsoft'un Kinect hareket kontrol sistemleri için olan isimler de oldukça dikkat çekiyor.

Medal of Honor

Afganistan'da geçen bu FPS, Taliban'ı oynanabilir tutarak çok tartışma yaratmıştı. Ancak EA sonunda pes etti ve Taliban ismini Opposing Force ile değiştirdi.

Çıkış Tarihi: Çıktı

Wii Party

Ailenizle birlikte oynayabileceğiniz sayısız mini masaüstü ve platform oyununu tek bir paket haline getiren Wii Party, tam bir oyurma odası eğlencesi.

Çıkış Tarihi: Çıktı

NBA 2K11

NBA 2K11'da basketbol bambaşka bir hal alıyor, özellikle Michael Jordan özel bölümleri şaşırtıcı bir oyun deneyimi sunacak.

Çıkış tarihi: Çıktı

Enslaved: Odyssey to the West

Adını muhtemelen duymadınız ama bu sezonun en iyi oyunlarından birisi olan Enslaved, 150 yıl gelecekte çürüyen bir New York'ta geçiyor. Aksiyon, strateji ve müthiş manzaraları birleştiren, çok farklı bir oyun.

Çıkış tarihi: Çıktı

Dead Rising 2

Alışveriş merkezi dolusu zombi karşınızda, ne yapacaksınız? Aksiyon dolu, bomba gibi bir hayatta kalma oyunu! PC, Xbox 360 ve PS3 için çıkan oyunu orijinal ekip bir araya gelerek hayata getirdi.

Çıkış tarihi: Çıktı

NHL

Özellikle Amerika'da son derece popüler olan spor serisi bu yıl da bomba gibi geliyor. NHL serisinde buz hokeyi oynuyoruz, bol kavgasıyla meşhur buz hokeyini gerçekçi ve eğlenceli bir şekilde yansıtan oyun, futbol oyunları dışında spoer oyunları denemek isteyenler için son derece tazeleyici...

Çıkış Tarihi: Çıktı

Halo: Reach

İlk Halo'daki olaylardan birkaç hafta öncesine Halo: Reach ile dönüyoruz... Halo serisi her yönüyle ilgi çeken ve özellikle amerika'da kült olan bir seri. Evreninin daha derinlerine inmek isteyen oyuncular Reach'e büyük ilgi gösteriyor. Ama elbette hikayesinden öte hızlı ve aksiyon dolu yapısı popüler.

Çıkış tarihi: Çıktı.

Kane & Lynch 2: Dog Days

Bu yılın en çok beklenen oyunlarından birisi olan Kane & Lynch 2: Dog Days serinin hayranları için komik ikiliden yepyeni diyaloglar ve bol bol aksiyon sunuyor. Ancak oyun ne yazık çeşitli takılmalarla dolu, zaman yönünüzü kaybetmeniz ve çeşitli sorunlarla boğuşmanız mümkün.

Çıkış tarihi: Çıktı.

Mafia II

2002'nin kült klasiği Mafia sonunda yeni bir oyun ile yoluna devam ediyor. İkinci Dünya Savaşı'nda İtalya'da bir çatışma ile başlayan maceramız, Amerika'da büyük şehre geri dönen ve suç işlerine bulaşan eski dostuyla yeniden bir araya gelen kahramanımızın mafya dünyasının içerisindeki yolculuğunu ele alıyor.
...