“Belçika şampiyonunu 10 kişiyle yenmek kolay değil” diyen Sadri Şener, “Geçen yılki başarımızın üstüne çıkmakta kararlıyız” ifadesini kullandı.

Bir yandan transfer çalışmalarını yürüten, diğer yandan da oynanan hazırlık maçlarında ve idmanlarda futbolcularıyla teknik heyete moral veren Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, ekibinin durumundan son derece memnun. Standard Liege karşısında 10 kişi ile alınan galibiyetin mutluluğunu yaşayan Bordo-Mavililer’in patronu, “Yaptığımız iş küçümsenmemeli. Yeni hocasıyla hazırlık aşamasında bir takımız ve 2. maçımız. Oynadığımız rakip ise Belçika’nın son şampiyonu. Böyle bir şartta kazanmak, gelecek adına özgüven verir. Yakın gelecekte hem takımın oturması hem de yapacağımız takviyelerle çok daha iyi noktalara ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

‘Polemik olmayacak’
Transferde gereksiz polemiklere ise girmeyeceklerini belirten Başkan Şener, “Ben Trabzonspor’un başkanıyım. Kimse benden daha fazla bu takımın başarısını isteyemez” dedi. Başkan, “Geçen yılki performansımıza kimse başarısız diyemez. Broos dahil olmak üzere kadromuzdaki tüm bireyler, insan olarak kaliteli ve işinin en iyileri” diye konuştu.

fanatik.ekolay.net