Trabzonspor yönetimi, forvetten beklenen performansın alınamaması üzerine harekete geçti. Talipleri olan Hırvat oyuncu satılırsa yerine yabancı bir yıldız getirilecek.

Transfer döneminin bitmesine çok kısa bir süre kala Trabzonspor'da büyük hareketlilik başladı... En büyük problemin yaşandığı forvet bölgesine bir takviye yapmakta kararlı olan Bodo-Mavililer'de gözler sürpriz bir isme çevrildi. Umut Bulut ve Gökhan'dan beklediği verimi alamayan Trabzonspor, özellikle Alman Ligi'nden talipleri olduğu bilinen Cale'yi satacak ve boşalttığı yabancı kontenjanıyla beraber forvetini güçlendirecek. Karadeniz temsilcisinin listesinde ise kısa bir süre önce temas sağlanan iki oyuncunun olduğu iddia edildi. Biri geçen sezonu Herhta Berlin'de tamamlayan ve şu an boşta olan Pantelic(32), diğeri ise G.Ranger'ın sözleşme yenilemeyi düşünmediği yıldızı Kris Boyd.

Caner'den 'Gelmem' yanıtı

Öte yandan dün Trabzonspor'da Caner Erkin iddiası ortaya atıldı. Bordo-Mavililer, kiralama seçeneği sunduğu CSKA ile anlaştı. Ancak Galatasaray'ın da listesinde olduğu bilinen genç futbolcunun bu transfere yanıtı netti: Galatasaray olmazsa kulübümde kalırım.