İlk 4 haftada ve Avrupa etabında kadro sıkıntısından yakınan Hugo Broos, eksiklerin takıma dönmesiyle rahatladı. Belçikalı, takviyeyi kulübe ve tribünden yapacak.

Trabzonspor'da teknik direktör Hugo Broos için sezon yeni başlıyor... Son dakika transferinde istediği adımları atamayan Karadeniz temsilcisinde Belçikalı hoca kadroda revizyon ile sorunların çözümünü hedefliyor. Bordo-Mavililer'in antrenörünün en güvendiği isimleri ise şu ana kadar kulübede ve zaman zaman tribünde oturanlar oluşturuyor. Sürekli olarak hastalıklardan ve sakatlıklardan yakınan Hugo Broos, Süper Lig'in beşinci haftasında oynanacak İstanbul Büyükşehir Belediyespor müsabakasına büyük önem veriyor.

Yattara ve Zafer

Son oynanan Bursaspor maçında kadroda ciddi bir rotasyon yapan Trabzonspor'un antrenörünün bu kez ideal 11'i için çalıştığı dikkatlerden kaçmıyor. Taraftarların da sevgilisi durumundaki İbrahima Yattara ve gol yollarındaki etkinliği de yüksek olan Zafer Yelen, Karadeniz ekibinin en güvendigi oyunculardan.

Öte yandan deneyimli hocanın Barış Memiş ve Ceyhun Gülselam'da da ısrarcı olmayı sürdüreceği edinilen bilgiler arasında. Broos, daha önce çalıştırdığı kulüplerde de genç yetenekleri takıma kazandırma anlamında başarılı sonuçlar almıştı.


MYNET