GeneL Av Çıkıyor .

FANATİK, bugün Trabzon'a gelen Şenol Güneş'in yol haritasını açıklıyor: 5 yıldıza af çıkacak. Hami Mandıralı yuvaya dönecek. Prim-ceza sistemi değişecek ve takviye yapılacak.Deneyimli hoca, takımdaki havanın pozitife dönmesi için Song, Sylva, Egemen, Engin ve Gökhan ile görüşecek, affedecek.

Yardımcısını en kısa zamanda belirleyecek olan Şenol Güneş, ardından kaptanlık, ceza ve prim yönetmeliğini düzenleyecek.

Son adım transfer konusunda atılacak. Takviye istemesi kaçınılmaz Güneş’in, yönetime “Siz susun” telkini yapması bekleniyor.


Song kaptan olabilir
Deneyimli oyunculara çok değer veren Şenol Güneş’in bu paralelde Rigobert Song’u da takımın saha içindeki patronlarından biri yapabileceği öğrenildi. Bu adımlarla takım içindeki havayı pozitife çevirmeyi planlayan Karadeniz temsilcisinin antrenörünün, yardımcısını da bu hafta içinde açıklayacağı bildirildi. Öne çıkan isimse takımın eski yıldızlarından ve Ümit Milli Takım antrenörü Hami Mandıralı’dan başkası değil. Güneş bu hareketli geçmesi kesin olan dönemde eski alışkanlıkları da ortadan kaldırmayı hedefleyecek.

Para sorunu istemiyor

Ceza ve prim yönetmeliğinde Şenol hocanın farklı bir hamle yapacağı, bunu da sportif direktör Ünal Karaman ve yönetimle görüşeceği dile getirildi. Parasal konulardaki titizliği ile bilinen Bordo-Mavililer’in efsane isminin, oyuncuların ödemeleri için idarecilere gereken mesajı ileteceği, ayrıca devre arası için de bir transfer bütçesi talep edeceği edinilen bilgiler arasında. Başkan Sadri Şener ile özel bir görüşme de gerçekleştirecek olan Şenol Güneş’in yöneticilerden geçiş sürecinde takıma sadece destek vermelerini, medyada ise fazla yer almamalarını rica edeceği vurgulandı.