Trabzon taraftarı ikinci kitabını yazıyor
18 Aralık 2009 , 13:23

Geçtiğimiz aylarda çıkardıkları, 'Bize Her Yer Trabzon' kitabı ile Bordo-Mavili taraftarların kaleminden Trabzonspor'u anlatan Bordomavi.net sitesi, ikinci kitabı çıkarmanın hazırlıklarına başladı.

Camianın tüm kesimlerinden yoğun ilgi gören ve ülkemizde tribünlerin yazdığı ilk kitap olma niteliğini taşıyan 'Bize Her Yer Trabzon' kitabında, Bordo-Mavili taraftarlar Trabzonspor'un hayatlarındaki yerini kendi kalemlerinden anlatmışlar; Trabzonspor'la ilgili birbirinden ilgi çekici yazılar, anılar ve fotoğraflarla bezeli kitap, oldukça beğeni toplamıştı.

Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi olan Bordomavi.net, şimdi de ikinci kitap için kolları sıvadı. Site tarafından yapılan açıklamada, ilk kitaptan edinilen deneyimlerin ışığında; kapağından içeriğine, tanıtımından, hazırlanmasına kadar çok özenli ve çok başarılı bir kitabın ortaya çıkarılacağı belirtilirken, Trabzonspor taraftarlarının kitapta yer almasını istedikleri yazıları kitap@bordomavi.net e-mail adresine göndermeleri istendi.

Kitapta, Bordo-Mavili taraftarların yanı sıra Trabzonspor camiasının önde gelen simalarından da yazıların yer alacağı belirtildi.
Ajansspor