Denizlispor'un başarılı savunma oyuncusu Çağlar Birinci, Denizlispor ve Trabzonspor kulüplerinin görüştüğünü, eğer kulübü izin verirse Trabzonspor'a gidebileceğini söyledi.Denizlispor'un başarılı savunma oyuncusu Çağlar, Trabzonspor'a transferinin gündemde olduğunu belirterek, "İki kulüp görüşüyor. Ama henüz bir anlaşmaya varılmadı. Bende anlaşmanın olmasını bekliyorum. Kulübüm izin verirse Trabzonspor'a giderim" dedi. Bu arada Denizlispor, yeni sezon hazırlıklarını Belek'te yaptığı kampla sürdürüyor.

Turkcell Süper Lig'de sezonun ilk yarısını hayal kırıklıklarıyla kapatan Denizlispor, sezonun ikinci yarısı öncesi hazırlıklarını Antalya'nın Belek İlçesi'nde yaptığı kampla sürdürüyor. Teknik direktör Hakan Kutlu yönetiminde çalışan yeşil - siyahlı ekibin kaptanı Burak Akyıldız, sezonun ilk yarısında istedikleri puanları toplayamadıklarını söyledi. Burak, takımlarının ligde bulunduğu konumu hak etmediğini belirterek, "İlk yarı toplayamadığımız puanları ikinci yarıda toplamak istiyoruz. İkinci yarı bu takımı ligde tutmak için gereken neyse yapacağız. Hazırlıklarımız çok iyi geçiyor. Bu sezon hoca değişikliğini çok yaşadık. O yüzden moral ve motivasyon olarak eksiğimiz vardı. Ancak bunları aştık. Şu anda bir fikstür dezavantajımız var ama bu dezavantajı lehimize çevirmek için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

ÇAĞLAR: "KULÜBÜM İZİN VERİRSE TRABZONSPOR'A GİDERİM"
Trabzonspor'a transferi gündemde olan Çağlar Birinci ise, "İki kulüp görüşüyor. Fakat henüz bir anlaşmaya varılmadı. Bende onlardan gelecek her hangi bir haberi bekliyorum. Bu konuda çok bilgim yok ama kulübüm izin verirse Trabzonspor'a giderim" diye konuştu. Çağlar, Denizlispor'un ligde kalması gerektiğini de vurgulayarak, "Şu anda Denizlispor adına bir şeyler yitirilmiş gibi görünse de ligde kalmak için elimizden geleni yapacağız. Fikstrümüz zor ama bir anlık havaya bakar. İnşallah o havayı yakalarız. Umudumuz var ve bunu kullanmak istiyoruz" dedi.