Muhteşem taraftar

Karadeniz fırtınası dün hem sahada, hem de tribünlerdeydi... Yaşamını yitiren Özhan Canaydın'ı unutmayan tribünler, takımlarına da 90 dakika destek verdiler.
Teknik direktörlük koltuğuna Şenol Güneş’in oturmasıyla birlikte büyük çıkış yakalayan ve 2010 yılında mağlubiyet yüzü görmeyen Trabzonspor, Ziraat Türkiye Kupası hedefine emin adımlarla ilerlerken yalnız da kalmıyor... Bordo-Mavili taraftarlar, kupa macerasında takımlarını yalnız bırakmadılar ve dünkü Antalyaspor mücadelesinde Güneş ve öğrencilerini 90 dakika boyunca desteklediler. 61. dakikada yine gelenekselleşen şovlarını gerçekleştiren Bordo-Mavili tribünler Alanzinho, sonra da Umut’un gollerinde stat bayram yerine çevrildi. Ancak bir nokta da gözlerden kaçmadı. Geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren Galatasaray eski başkanı Özhan Canaydın unutulmadı ve maç öncesinde düzenlenen saygı duruşunda ayakta alkışlandı.

Tribünler tamamen doldu
Karşılaşma öncesinde tüm futbolcuların teker teker tribünlere çağrılması gözlerden kaçmadı. Bu arada mücadeleyi 16 bin 500 kişinin takip ettiği açıklandı.