Trabzonspor maçı biletleri karaborsada öyle rakamlara satılıyor ki duyanlar kulaklarına inanamıyor.

Şampiyonluğa odaklanan Fenerbahçe taraftarı, Trabzonspor maçının biletlerini birkaç saat içinde tüketince biletler karaborsada ederinin 10 katı bedelle alıcı bulmaya başladı. Karaborsaya düşen biletlerin çok daha yüksek rakamlara çıkacağı belirtiliyor.

İlk olarak taraftar kart sahipleri ve kulüp üyeleri için yapılan satışlarda Trabzonspor maçının biletleri 3 saat gibi kısa bir süre içerisinde tükendi. Taraftar kart sahipleri ile kulüp üyelerine yapılan satışların ardından genel biletlerin satışa çıkması bekleniyordu ancak elde bilet kalmadı. Bunun üzerine final maçı olarak bakılan Trabzonspor karşısında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu tribünlerinde olmak için yoğun çaba sarf eden sarı-lacivertli taraftarlar karaborsaya yöneldi.

Normal şartlarda 50 TL'den satılan kale arkası biletleri 500-600 lira gibi rakamlara alıcı bulmaya başladı. 154 TL'den satışa çıkan Maraton üst C-D-E-F-G tribünleri ile 132 TL'den satışa çıkan H-I tribün biletleri, karaborsada 1000-1500 liraya alıcı bulmaya başladı.
Karaborsada bilet kalması durumunda maç günü bu rakamların çok daha yükselere çıkacağı belirtiliyor.

İNTERNETTEN SATIŞ

Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşması için elinde bilet olanlar internet üzerinden de satışa başladı.Satıcılar biletler için iritibatın mail ve msn üzerinden kurulmasını şart koşuyorlar