Trabzonspor'un Polonya'nın Wisla Krakow takımının stoper oyuncusu Arkadiusz Glowacki'nin transferini bitirmeye çalıştığı öğrenildi.

Daha önce Polonya'ya giden kulüp genel saymanı Mahmut Aksu'nun, ikinci kez bu ülkeye gittiği ve Wisla Krakow Kulübü ile görüşmelere başlayacağı bildirildi.

Kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Aksu'nun transfer için bugün Polonya'ya hareket ettiğini belirterek, ''Bir süredir yaptığımız görüşmeler olumlu gidiyor. Futbolcuyla da görüştük, bir pürüz yok. Kulübüyle de tekrar görüşeceğiz. Şu an bitmiş değil. Ama görüşmeler olumlu gidiyor'' dedi.

Henüz bu futbolcuyla sözleşme yapmadıklarını ifade eden Hacısalihoğlu, 10 Haziran'da resmi transfer döneminin başlayacağını ve bu transferin de buna göre netlik kazanacağını bildirdi.


-KALECİ BORA TRABZON'DA-


Bu sezon ilk transferini Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan kaleci Bora ile anlaşarak yapan Trabzonspor'un, 10 Haziran'da bu futbolcunun transferine resmiyet kazandıracağı bildirildi.

Kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Bora'nın transferinde problem olmadığını belirterek, ''Hem kulübü ile hem kendisiyle her konuda anlaşmaya varıldı. Bora, bazı işlemler için Trabzon'a geldi. 10 Haziran'da bu futbolcuyla sözleşme imzalayacağız'' diye konuştu.

Bu arada, Trabzonspor'un gündeminde Kayserispor'un eski golcü oyuncusu Makukula'nın yer almadığı bildirildi.

http://http://pilkarskidziennik.pl/i...iusz_2_400.jpg