Durakta can pazarı: 1 ölü, 5 yaralı;

Üsküdar Çengelköy'de virajı alamayan otomobil, durakta otobüs bekleyen vatandaşların arasına daldıktan sonra bir apartmanın bahçesine uçtu. Kazada 1 kişi hayatını kaybederken, 4'ü kadın, 5 kişi yaralandı.
Kontrolden çıkan otomobil,Havuzbaşı durağında otobüs bekleyen vatandaşların arasına daldı. Otomobilin üzerlerine geldiğini gören vatandaşlar, can havliyle sağa sola kaçıştı. Ancak 6 kişiyi altına alan otomobil, bir apartmanın bahçesine uçtu. Can pazarının yaşandığı kazada, 1 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı.
Kanlar içinde yerde yatan yaralı bir kadın, telefonla eşini arayıp, gözyaşları içinde kazayı haber verdi. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla çevredeki hastanelere götürülürken, ölen kadının cesedi de yapılan incelemelerin ardından morga kaldırıldı. Olay yerinde inceleme yapan polis, otomobil sürücüsünü gözaltına alarak Çengelköy Sabancı Polis Merkezi'ne götürdü.

Kazayı gören Serdar Serçe isimli görgü tanığı, "Otomobil otobüsü solladı. Çok hızlıydı. Birden durağa daldı. Can pazarı yaşandı" dedi.


Kaza ile ilgili fotoğrafları görmek istiyorsanız TIKLAYIN