Wolfteam kp hilesi ( Kurt parası )

Oyunumuzda belli bir süre online olduktan sonra günlük olarak bildiğiniz gibi kp hediye ediyorlar. Bu süre genellikle 130 dakika oluyor.
128 dakika boyunca , oyunda istediğimiz şeyleri yapın savaş yapın bir şey yapın oyalanın fakat kesinlikle süreyi kaçırmayın.
128 dakika sonunda oyunumuzun alışveriş kısmına giriyoruz ve oradan paramızın yettiği bir silahı satın al diyoruz fakat satın almıyoruz.Öylece bekliyoruz bir geri yapıyoruz ve sonra tekrar satın al diyoruz. Para gelene kadar aynı işlemi tekrarlıyoruz.
Paramız hediye geldikten sonra silahı satın alıyoruz fakat 7 günlük satın alıyoruz.
Ardından hemen alt+f4 çekerek oyundan çıkıyoruz.
Siteye giriyoruz ve karakteri güncelle yapıyoruz.
Oyuna tekrar giriyoruz ve hediye gelen kurt parası tekrar hediye geliyor. Direk alt f4 çekiyoruz ve sürekli tekrarlıyoruz aynı işlemi. Her seferinde hediye olarak kurt parası kazanacağız.


Wolfteam altın hilesi

Her hangi bir odada savaştıktan sonra altınlarımız hesabımıza geçiyor.
İşte tam o sırada hemen tekrar başlat tuşuna ( oyundaki ) basıyoruz ve ardından hemen tekrar basıp basılı tutuyoruz. Altınlar böylece 2ye katlanacak.
Bu hile ile , altınlarımız 2ye katlanıyor ve bir savaştan 1000 altın kazandıysak 2000 geliyor. Günde 50 savaşa katılsak 100 000 altın eder.


Wolfteam karakter hilesi

Hepimizin bildiği gibi , oyunda ki karakterler çoğaldı. Bunların çoğu para vermeden alıyor karakterleri. Nasıl alıyorlar derseniz;
Joygame sitesinde her ayın belli bir günü altını nakite çevirme imkanı oluyor. Yaklaşık olarak oyun içi 250 000 altın 100 nakit ediyor.
Altınlarımızı boş yere harcamayalım ve her gün joygame sitesinden bu durumu takip edelim. Çevirme imkanı çıktığında kaçırmadan direk çevirin.